FindWeb

KAMPANIA GOOGLE ADS

Co zyskujesz dzięki Google Ads

Efekty reklamy są natychmiastowe, zaczynasz zarabiać już od pierwszego dnia reklamy.

Pełna kontrola nad budżetem reklamowym, możliwość małych inwestycji na początku.

Ogromne możliwości optymalizacji reklamy pozwalają na dobrze zoptymalizowane kampanie reklamowe.

Reklama pozwala na dotarcie prosto do grupy Twoich klientów.

Najwięcej wyników wyszukiwania pochodzi z wyszukiwarki Google.

Kompleksowe budowanie brandu z możlwością śledzenia ruchów konkurencji.

Z naszą pomocą zwiększysz swoje zyski

Dzięki naszym działaniom Twoja frima będzie widoczna w internecie, a Ty będziesz cieszył się większym zyskiem.

Przeprowadzamy audyt i doradzamy jakie działania będą najbardziej skuteczne, aby poprawić Twoją sprzedaż oraz widoczność Twojej firmy w internecie. Przedstawiamy jakie możliwości dają poszczególne reklamy.

Na podstawie Twoich oczekiwań dopasowujemy reklamy Google Ads tak, aby trafiły do Twojej grupy docelowej. Sprawdzamy jakie słowa kluczowe możemy dopasować, aby kampania była skuteczna.

Na podstawie wcześniejszych ustaleń ustawiamy kampanię reklamową. Reklamy wyświetlają się w wyszukiwarkach, a Twoi klienci w łatwy sposób mogą Cię znaleźć. Zaczynasz zarabiać od samego początku.

Kiedy na Twojej stronie zaczyna się ruch sprawdzamy jak wpłynęło to na sprzedaż oraz kontakt ze strony klienta. Od teraz zaczynamy optymalizować reklamę, aby Twój biznes cieszył się możliwie jak największymi zyskami.

Przygotowujemy szczegółowe raporty, abyś był świadomy jaką skuteczność ma reklama. Podejmujemy rozmowę jakie działania miały największy sukces, aby sprawić, że reklama będzie jeszcze bardziej oszczędna i zwiększy swoją efektywność.

Wyniki widoczne od pierwszych minut

Dobrze przygotowane Kampanie Google Ads zapewniają możliwość zdobycia klienta od pierwszych minut kampanii. Dzięki temu zaczniesz zarabiać i nie musisz inwestować w reklamę oczekując na zwrot.  Dobra kampania Google Ads to taka, której efekty są natychmiastowe.

Nasze działania opierają się na zrozumieniu potrzeb Twojej firmy względem klienta i odwrotnie. Ta wiedza pozwala nam na optymalizowanie kampanii, abyś jak najmniejszym kosztem mógł się cieszyć dużymi zyskami.

Potrzebujesz wyceny?