FindWeb

REKLAMY SOCIAL MEDIA

Zdobądź nowych klientów dzięki Social Mediom

Powiększ grono swoich odbiorców dzięki organicznym oraz płatnym zasięgom wsród milionów użytkowników Facebooka.

Przejmij kontrolę nad rozpoznawalnością Twojego brendu. Pokaż swoją markę ludziom na całym świecie dzięki Instagramowi.

Poszerz swój zasięg dzięki platformie YouTube.  Daj się zauważyć nowym klientom i zbuduj rozpoznawalność marki.

Portale społecznościowe takie jak Facebook, Instagram czy YouTube pozwalają na budowanie interakcji z Twoimi odbiorcami.

Poznaj opinie swoich klientów na nowości, które wprowadzasz. Reakcja Twoich odbiorców to klucz do udanego biznesu.

Facebook, Instagram, Youtube, a może aktywność na wszystkich serwisach? Rozwiń swoją firmę dzięki nieograniczonym zasięgom.

Organiczny ruch na Facebooku oraz Instagramie to podstawa kreowania każdej marki. Pokaż swoją markę milionom użytkowników w Polsce i za granicą.

Social Media gigantem Marketingu

Zwiększysz swoje zasięgi reklamowe

Nie ważne czy masz małą, średnią czy dużą firmę. Kampanie w social mediach dają Ci prawie nieograniczone możliwości zasięgu Twoich reklam.

Uważnie przyglądamy się i sprawdzamy jakie działania będą miały nawiększy wpływ na rozwój Twojego biznesu. Doradzamy jakie są możliwe zasięgi oraz koszty reklamy.

Na podstawnie przeprowadzonego audytu planujemy szczegółowo kampanie reklamowe oraz formę współpracy. Opracowujemy najskuteczniejszą strategie marketingową.

Najważniejszy jest fanpage Twojej firmy. To w to miejsce będzie trafiać wielu Twoich klientów, którzy będą identyfikować się z Twoją marką oraz poznawać na bieżąco nowości jakie wprowadzasz.

Kreujemy konta Instagramowe tak, aby sprzedawały. Ładne zdjęcia oraz trafne #hasztagi z ciekawym opisem to gwarancja zasięgów, a co za tym idzie to wzrost sprzedaży.

Tworzymy reklamy w serwisie Youtube tak aby trafiły do Twojej grupy odbiorców. Nawiązujemy współpracę marketingową z influencerami, aby zapewnić Ci wzrost sprzedaży oraz rozpoznawalność marki.

Poza Social Mediami, oferujemy reklamy Google Ads. Dzięki temu możesz zyskać pełną obsługę reklamową Twojej firmy. Dzięki Google Ads wykorzystujemy maksymalny potencjał Twojej firmy.

Optymalizujemy reklamy tak, aby docierały skutecznie do grona Twoich odbiorców, a wyświetlenia procentowały sprzedażą. Zależy nam, aby reklama nie była dla Ciebie zbędnym kosztem, a inwestycją przynoszącą zyski.

Szczegółowe raporty pozwalają Ci poznać jakie korzyści niosą za sobą dotychczasowe działania w Social Mediach. Pozwoli Ci to na świadome podejmowanie dalszych decyzji.

Facebook, Instagram czy Youtube?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, które rozwiązanie jest najlepsze. Reklamy możemy dopasować pod daną firmę lub markę. Zasięgi organiczne (czyli takie, za które nie płacimy) budowane dzięki fanpage dają najstabilniejszą formę interakcji z klientem.

Napisz do nas, a my dostosujemy najbardziej optymalną reklamę. Zależy nam, aby reklama zapewniała Ci zysk, przy niedużym nakładzie finansowym. Wspólnie omówimy wady i zalety każdej reklamy oraz która będzie adekwatna dla Twojego biznesu.

Potrzebujesz wyceny?